Chotomów pod Warszawą

Chotomów pod Warszawą

Działka położona na nowym osiedlu w Chotomowie pod Warszawą. Działka charakteryzuje się niewielkim spadkiem w kierunku wschodnim. Projektowana powierzchnia zajmuje 362mkw. Kompozycja nawierzchni  ściśle architektonicznie nawiązuje do elewacji budynku mieszkalnego. 

Ogólna charaketerystyka działki

Działka położona na nowym osiedlu w Chotomowie pod Warszawą. Działka charakteryzuje się niewielkim spadkiem w kierunku wschodnim. Projektowana powierzchnia zajmuje 362 mkw.

Założenia projektowe

Projekt wykonany w stylu nowoczesnym. Kompozycja nawierzchni oparta jest na prostych formach – prostokątach i kwadratach. Kolorystyka ściśle nawiązująca do kolorystki elewacji. W projekcie połączono odcienie ciemnej i jasnej szarości. W nawierzchni zaproponowano dużą powierzchnię pod nasadzenia roślinne. Opaska
z nawierzchni żwirowej – kamienia ogrodowego, oddziela dom od nawierzchni z kostki brukowej. Ponadto służy jako miejsce do nasadzeń roślinnych. Nawierzchnia przed domem skomunikowana jest z tarasem za pomocą przejść o szerokości 0,90m. Projekt bardzo jednorodny, a zarazem elegancki. Wykorzystano duże płyty – będące elementami dekoracyjnymi. Duże płyty o kolorze dominującym ciemno i jasnoszarej wkomponowano w jasnoszarą kostkę brukową o mniejszych wymiarach. 

Wymagania inwestora

  • dekoracyjność nawierzchni
  • nawiązanie kolorystyką do kolorystyki elewacji
  • duża ilość powierzchni przeznaczona na roślinność
  • funkcjonalność

Rzut z góry

Chotomów pod Warszawą  - rzut z góry

Go to top