Łbiska pod Warszawą

Łbiska pod Warszawą

Działka położona w miejscowości Łbiska pod Warszawą Działka charakteryzuje płaskim ukształtowaniem terenu. Praca obejmowała projekt: nawierzchni i ogrodu. Posesja ma kształt prostokąta. Dłuższy bok ma długość 55 m. 

Ogólna charaketerystyka działki

Działka położona w miejscowości Łbiska pod Warszawą Działka charakteryzuje płaskim ukształtowaniem terenu. Praca obejmowała projekt: nawierzchni i ogrodu.

Założenia projektowe

Nawierzchnia została wykonana w stylu nowoczesnym. Dominują tutaj kształty kwadratów i prostokątów. Zgodnie z założeniami nowoczesnej architektury zastosowano niewielką różnorodność materiałów i barw. Mimo, iż projekt charakteryzuje się prostotą wyróżnia się swoją indywidualnością i niepowtarzalnością. Połączono w nim jasnoszarą powierzchnię kostki brukowej z ciemnoszara powierzchnia płyt betonowych – betonu architektonicznego. Ponadto częściowo elementy „zatopione” są w nawierzchni żwirowej. W pasie pomiędzy wjazdem na posesję, a wejście od furtki pozostawiono pas przeznaczony na nasadzenia zieleni W tym pasie będą się znajdować również ozdobne kule z betonu architektonicznego. Ponadto kule będą oświetlone przez oświetlenie halogenowe z powierzchni gruntu. 

Wymagania inwestora

  • wysokiej jakości estetyka
  • wykorzystanie bieli i szarości
  • wyznaczenie miejsca na oświetlenie
  • wprowadzenie kul architektonicznych
  • oświetlenie z gruntu
  • oświetlenie umiejscowione na murze

Rzut z góry

Łbiska pod Warszawą - rzut z góry

Go to top