Ogród przydomowy w Opocznie

Ogród przydomowy w Opocznie

Działka o powierzchni 1005 mkw znajduje się w Opocznie w województwie łódzkim. Powierzchnia działki pochylona jest delikatnie w kierunku południowym. Budynek mieszkalny jednorodzinny, o klasycznej, dworkowej architekturze. Budynek posiada elewację w kolorze kremowym i dach w kolorze ceglastym. Podmurówka ogrodzenia została wykonana z cegły klinkierowej, a części metalowe z ciemnej stali.

ZOBACZ

Ogród nakrapiany brzozami

Ogród nakrapiany brzozami

Działka o powierzchni 1415 mkw znajduje się w województwie łódzkim. Powierzchnia działki jest o płaskim ukształtowaniu. Budynek mieszkalny jednorodzinny, o nowoczesnej, wyjątkowej architekturze. Budynek posiada częściowo elewację w kolorze jasnoszarym, częściowo wykończony jest drewnem oraz posiada jeden element w kolorze wina. Cały budynek przykuwa uwagę swoją wyjątkowością i równocześnie elegancją.

ZOBACZ

Ogród w Inowłodzu

Ogród w Inowłodzu

Działka położona na nowym osiedlu w Inowłodzu . Działka charakteryzuje się dużym spadkiem w kierunku południowym. Już od samego wjazdu na posesję wyraźnie zaznacza się spadek. Projektowana powierzchnia zajmuje 1300 mkw.

ZOBACZ

Geometryczny ogród w Ujeździe

Geometryczny ogród w Ujeździe

Działka położona w miejscowości Ujazd pod Tomaszowem Mazowieckim. Działka charakteryzuje pochylonym ukształtowaniem terenu. Spadek skierowany jest w kierunku garażu. Praca obejmowała projekt: nawierzchni i ogrodu. Projektowany obszar zajmuje 1300 mkw w tym 516 mkw nawierzchni. 

 

ZOBACZ

Nowoczesny ogród na Widzewie

Nowoczesny ogród na Widzewie

Projektowany obszar znajduje się na osiedlu Widzew w Łodzi. Projekt obejmował 432 mkw, a w skład tego wchodził projekt nawierzchni i ogrodu. Działka mimo, iż zajmuje nie dużą powierzchnię charakteryzuje się zróżnicowanym ukształtowaniem terenu. 

ZOBACZ

Legionowo

Legionowo

Działka położona na nowym osiedlu pod Legionowem. Działka charakteryzuje się płaskim ukształtowaniem terenu. Położona jest w bliskim sąsiedztwie lasów. Projektowana powierzchnia zajmuje 800mkw. Projekt obejmował zarówno nawierzchnie jak i ogród. 

ZOBACZ

Łbiska pod Warszawą

Łbiska pod Warszawą

Działka położona w miejscowości Łbiska pod Warszawą Działka charakteryzuje płaskim ukształtowaniem terenu. Praca obejmowała projekt: nawierzchni i ogrodu.

ZOBACZ

Andrespol pod Łodzią

Andrespol pod Łodzią

Działka położona w Łodzi, charakteryzuje się płaskim ukształtowaniem terenu. Łączna powierzchnia projektowana nawierzchni zajmowała 250 mkw.

ZOBACZ

Warszawa - Bielany

Warszawa - Bielany

Działka o powierzchni 800 m2 z lekkim wzniesieniem w kierunku wschodnim. Budynek mieszkalny – dom jednorodzinny, 2-kondygnacyny o nowoczesnej, geometrycznej architekturze.

ZOBACZ

Wzniesienie łódzkie

Wzniesienie łódzkie

Działka o powierzchni 1000 m2 z lekkim wzniesieniem w kierunku wschodnim. Budynek mieszkalny – dom jednorodzinny, 1-kondygnacyny o nowoczesnej, geometrycznej architekturze.

ZOBACZ

Rąbień

Rąbień

Działka o powierzchni ok. 800 m2 i płaskim ukształtowaniu terenu. Budynek mieszkalny – dom jednorodzinny, 2-kondygnacyny o nowoczesnej, geometrycznej architekturze.

ZOBACZ

Michałowice

Michałowice

Projektowany ogród znajduje się na działce o powierzchni ok. 650 m2. Budynek mieszkalny – dom 2-kondygnacyjny, o prostej geometrycznej architekturze.

ZOBACZ

Bełchatów

Bełchatów

Projekt ogrodu przydomowego wykonano dla posesji znajdujące się w Bełchatowie. Powierzchnia posesji ok. 950 m2. Budynek w stylu nowoczesnym, geometrycznym. Powierzchnia działki pochylona jest w kierunku tylnej jej granicy (północny - zachód).

ZOBACZ

Go to top